NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ (5 - 11 let)

do kroužku K5 proběhne v pondělí 16. 9. v 16 hodin v malé tělocvičně Gymnázia Opatov (vstup z ulice Křejpského 10).
Kroužek je vždy v ÚTERÝ 16.30 – 17.30.
Přijďte si s dětmi vyzkoušet ukázkovou hodinu!
Více informací

Vítejte na stránkách Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Klub byl založen v roce 2000 devítinásobnými mistry České republiky ve standardních tancích Marcelem a Lenkou Gebertovými. Jsme devítinásobnými mistry České republiky družstev. V našich řadách jsou mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.
Věnujeme se tanečnímu sportu - společenskému tanci, kam se řadí tance standardní (waltz, tango, valčík, slowfoxtrot, quickstep) a latinsko-americké (samba, cha-cha, rumba, pasodoble a jive).

NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ (5 - 11 let)

do kroužku K5 proběhne v pondělí 16. 9. v 16 hodin v malé tělocvičně Gymnázia Opatov (vstup z ulice Křejpského 10).
Kroužek je vždy v ÚTERÝ 16.30 – 17.30.
Přijďte si s dětmi vyzkoušet ukázkovou hodinu!
Více informací

Vítejte na stránkách Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Klub byl založen v roce 2000 devítinásobnými mistry České republiky ve standardních tancích Marcelem a Lenkou Gebertovými. Jsme devítinásobnými mistry České republiky družstev. V našich řadách jsou mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.
Věnujeme se tanečnímu sportu - společenskému tanci, kam se řadí tance standardní (waltz, tango, valčík, slowfoxtrot, quickstep) a latinsko-americké (samba, cha-cha, rumba, pasodoble a jive).
Sportovní tanec v praze

Sportovní tanec

Jsme TOP tanečním klubem - v našich řadách jsou členové reprezentace ČR, mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.

Dětský klub

Dětský klub

Věnujeme se výchově dětí a juniorů - ukazujeme dětem krásu tanečního sportu a pomáháme jim v jejich tanečním i osobnostním růstu.
Snažíme se vytvořit prostředí, kam by děti chodily rády a trvale se zlepšovaly.

Přihláška »

Tanec na školách

Tanec na školách

Působíme ve třech základních školách na Jižním městě. Když se dětem tancování zalíbí, mohou soutěžně pokračovat v blízkém klubu.

Přihláška »


Výsledkový SPARTA servis 12.10.2019

Zveřejnil Marcel Gebert - 13.10.2019 23:32

Soutěže v Benešově a ve Šlapanicích.

Přečíst více »


Praha 11 tančí s dětmi - přehlídka Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Zveřejnil Marcel Gebert - 31.5.2019 12:39

Zveme Vás na dětskou přehlídku!

Přečíst více »


Náhradní Členská schůze Tanečního klubu SPARTA PRAHA, z.s, dne 12.6.2019

Zveřejnil Marcel Gebert - 29.5.2019 21:58

Zveme všechny členy na náhradní členskou schůzi.

Přečíst více »


Rodinná výzva 25.5.2019

Zveřejnil Marcel Gebert - 20.5.2019 12:26

Sportovní akce FYZIOKLINIKY pro rodiny s dětmi v Centrálním parku na Jižním městě.

Přečíst více »


07.12. Kamenický pohár 2019 - Kamenice u Prahy

Jun-I-D-STT – párů: 5
3. Soukeník Andrej & Trnková Barbora

Jun-I-D-LAT – párů: 6
5. Nezkusil David & Mužíková Michaela
6. Soukeník Andrej & Trnková Barbora

Jun-I-C-STT – párů: 5
4. Nezkusil David & Mužíková Michaela

Jun-I-C-LAT – párů: 5
5. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-II-D-STT – párů: 9
2. Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla
3. Jíša David & Vyskočilová Adéla Nová třída: C
7. Soukeník Andrej & Trnková Barbora

Jun-II-D-LAT – párů: 9
2. Kačerovský Vojtěch & Brychcínová Klára
6.-7. Nezkusil David & Mužíková Michaela

Jun-II-C-STT – párů: 4
1. Boldiš Vítek & Pechačová Kateřina Nová třída: B

Jun-II-C-LAT – párů: 8
6. Boldiš Vítek & Pechačová Kateřina
7.-8. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna
7.-8. Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla

Jun-II-B-STT – párů: 4
1. Kačerovský Vojtěch & Brychcínová Klára
2. Volf Richard & Dostálová Veronika
3. Boldiš Vítek & Pechačová Kateřina
4. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-II-B-LAT – párů: 2
2. Volf Richard & Dostálová Veronika

07.12. Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka 8. ročník - Praha

Děti-I-E-KOMBI – párů: 7
1. Gebert Oliver & Hesová Adéla

Děti-II-E-KOMBI – párů: 8
3. Šintler Martin & Mazylkinová Andrea
4. Gebert Kryštof & Frolíková Soňa

TPV-Jun-I-SYNC – párů: 4
4. Jakimičová Valerie & Mráčková Karolína

Mládež-C-STT – párů: 3
2. Smetana Jiří & Smetanová Barbora

Mládež-C-LAT – párů: 4
1. Smetana Jiří & Smetanová Barbora

TPV-Do8-SOLO-Waltz – párů: 5
3. Charvátová Lucie & Charvátová Lucie

TPV-Do8-SOLO-Chacha – párů: 5
1. Charvátová Lucie & Charvátová Lucie

TPV-Do8-SOLO-Polka – párů: 5
2. Charvátová Lucie & Charvátová Lucie

TPV-D1-SOLO-Waltz – párů: 19
5. Charvátová Lucie & Charvátová Lucie

TPV-D1-SOLO-Chacha – párů: 19
7. Charvátová Lucie & Charvátová Lucie

TPV-D1-SOLO-Polka – párů: 19
7.-8. Charvátová Lucie & Charvátová Lucie

30.11. Kroměřížský mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž - Kroměříž

Jun-II-B-STT – párů: 8
1. Kačerovský Vojtěch & Brychcínová Klára

Dospělí-A-STT – párů: 17
14.-16. Šimko Andrej & Šmrhová Marcela

Senioři-II-B-STT – párů: 5
2. Dufek Petr & Zajíčková Dagmar

TL-Jun-II-STT – párů: 22
4. Kačerovský Vojtěch & Brychcínová Klára
12. Tulach Antonín & Přibylová Barbora
14.-15. Marek Vojtěch & Doležalová Sára

TL-Jun-II-LAT – párů: 25
16. Marek Vojtěch & Doležalová Sára
24. Tulach Antonín & Přibylová Barbora

TL-Dospělí-STT – párů: 18
17. Šimko Andrej & Šmrhová Marcela

30.11. Jesenický pohár 2019 - 13. ročník - Jesenice (u Prahy)

Jun-I-C-LAT – párů: 7
4. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-II-C-STT – párů: 7
1. Boldiš Vítek & Pechačová Kateřina

Jun-II-C-LAT – párů: 11
5. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna
9. Boldiš Vítek & Pechačová Kateřina

Dospělí-D-STT – párů: 2
1. Horák Jan & Jiránková Zuzana
2. Couf František & Rybníčková Martina

Jun-I-E-STT – párů: 6
4. Jiráček Jan & Javůrková Šárka

Jun-I-E-LAT – párů: 9
5. Jiráček Jan & Javůrková Šárka

Jun-II-E-STT – párů: 10
5. Jiráček Jan & Javůrková Šárka
6.-7. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina

Jun-II-E-LAT – párů: 11
8. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina
10.-11. Jiráček Jan & Javůrková Šárka

30.11. Kroměřížský mezinárodní taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž - Kroměříž

Jun-II-B-STT – párů: 8
1. Kačerovský Vojtěch & Brychcínová Klára

Dospělí-A-STT – párů: 17
14.-16. Šimko Andrej & Šmrhová Marcela

Senioři-II-B-STT – párů: 5
2. Dufek Petr & Zajíčková Dagmar

TL-Jun-II-STT – párů: 22
4. Kačerovský Vojtěch & Brychcínová Klára
12. Tulach Antonín & Přibylová Barbora
14.-15. Marek Vojtěch & Doležalová Sára

TL-Jun-II-LAT – párů: 25
16. Marek Vojtěch & Doležalová Sára
24. Tulach Antonín & Přibylová Barbora

TL-Dospělí-STT – párů: 18
17. Šimko Andrej & Šmrhová Marcela

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy a MŠMT

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo