NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ (5 - 11 let)

do kroužku K5 proběhne v pondělí 16. 9. v 16 hodin v malé tělocvičně Gymnázia Opatov (vstup z ulice Křejpského 10).
Kroužek je vždy v ÚTERÝ 16.30 – 17.30.
Přijďte si s dětmi vyzkoušet ukázkovou hodinu!
Více informací

Vítejte na stránkách Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Klub byl založen v roce 2000 devítinásobnými mistry České republiky ve standardních tancích Marcelem a Lenkou Gebertovými. Jsme devítinásobnými mistry České republiky družstev. V našich řadách jsou mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.
Věnujeme se tanečnímu sportu - společenskému tanci, kam se řadí tance standardní (waltz, tango, valčík, slowfoxtrot, quickstep) a latinsko-americké (samba, cha-cha, rumba, pasodoble a jive).

NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ (5 - 11 let)

do kroužku K5 proběhne v pondělí 16. 9. v 16 hodin v malé tělocvičně Gymnázia Opatov (vstup z ulice Křejpského 10).
Kroužek je vždy v ÚTERÝ 16.30 – 17.30.
Přijďte si s dětmi vyzkoušet ukázkovou hodinu!
Více informací

Vítejte na stránkách Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Klub byl založen v roce 2000 devítinásobnými mistry České republiky ve standardních tancích Marcelem a Lenkou Gebertovými. Jsme devítinásobnými mistry České republiky družstev. V našich řadách jsou mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.
Věnujeme se tanečnímu sportu - společenskému tanci, kam se řadí tance standardní (waltz, tango, valčík, slowfoxtrot, quickstep) a latinsko-americké (samba, cha-cha, rumba, pasodoble a jive).
Sportovní tanec v praze

Sportovní tanec

Jsme TOP tanečním klubem - v našich řadách jsou členové reprezentace ČR, mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.

Dětský klub

Dětský klub

Věnujeme se výchově dětí a juniorů - ukazujeme dětem krásu tanečního sportu a pomáháme jim v jejich tanečním i osobnostním růstu.
Snažíme se vytvořit prostředí, kam by děti chodily rády a trvale se zlepšovaly.

Přihláška »

Tanec na školách

Tanec na školách

Působíme ve třech základních školách na Jižním městě. Když se dětem tancování zalíbí, mohou soutěžně pokračovat v blízkém klubu.

Přihláška »


Členská schůze Tanečního klubu SPARTA PRAHA, z.s, dne 10.6.2020

Zveřejnil Marcel Gebert - 26.5.2020 12:15

Zveme všechny členy na členskou schůzi.

Přečíst více »


Obnovení provozu a tréninků TK Sparta Praha od 18.5.2020

Zveřejnil Marcel Gebert - 16.5.2020 13:55

Začínáme trénovat!

Přečíst více »


Všechny tréninky jsou do odvolání zrušeny!

Zveřejnil Marcel Gebert - 15.3.2020 11:53

Dočasné přerušení tréninkové činnosti

Přečíst více »


BRNO OPEN 2020

Zveřejnil Marcel Gebert - 15.3.2020 11:46

Medaile Seniorů a finále Juniorů I :-)

Přečíst více »


08.03. Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - neděle - Praha

Jun-I-D-STT – párů: 8
6. Doležal Adam & Lona Laura.Michelle

Jun-I-D-LAT – párů: 8
1. Doležal Adam & Lona Laura.Michelle

Jun-II-D-STT – párů: 5
5. Doležal Adam & Lona Laura.Michelle

Jun-II-D-LAT – párů: 8
2. Nezkusil David & Mužíková Michaela

Jun-II-C-STT – párů: 8
5. Jíša David & Vyskočilová Adéla

Jun-II-C-LAT – párů: 9
3. Boldiš Vítek & Pechačová Kateřina
4. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-II-B-STT – párů: 7
3. Boldiš Vítek & Pechačová Kateřina
5. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Dospělí-D-STT – párů: 13
6. Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla
7. Couf František & Rybníčková Martina

Dospělí-C-STT – párů: 7
2. Cocerjenco Calin & Jelínková Leontina

Dospělí-C-LAT – párů: 11
11. Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla

Dospělí-B-STT – párů: 14
2. Jirásek Martin & Kitlerová Petra

Dospělí-B-LAT – párů: 9
3. Cocerjenco Calin & Jelínková Leontina

Jun-I-E-STT – párů: 7
4. Gebert Kryštof & Frolíková Soňa

Jun-I-E-LAT – párů: 7
5.-6. Gebert Kryštof & Frolíková Soňa

Jun-II-E-STT – párů: 9
1. Jiráček Jan & Javůrková Šárka
4. Kuneš Matěj & Smrčková Daniela

Jun-II-E-LAT – párů: 8
3. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta
5. Jiráček Jan & Javůrková Šárka
6. Kuneš Matěj & Smrčková Daniela

Mládež-E-STT – párů: 5
2. Kuneš Matěj & Smrčková Daniela

Mládež-E-LAT – párů: 7
5. Kuneš Matěj & Smrčková Daniela
7. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina

07.03. Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota - Praha

Jun-I-D-STT – párů: 8
7. Doležal Adam & Lona Laura.Michelle

Jun-I-D-LAT – párů: 8
2. Doležal Adam & Lona Laura.Michelle

Jun-II-D-STT – párů: 10
6.-8. Doležal Adam & Lona Laura.Michelle

Jun-II-D-LAT – párů: 10
8. Jíša David & Vyskočilová Adéla

Jun-II-C-STT – párů: 12
5. Nezkusil David & Mužíková Michaela
6. Jíša David & Vyskočilová Adéla

Jun-II-C-LAT – párů: 16
4. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-II-B-STT – párů: 10
8.-10. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Dospělí-D-STT – párů: 19
8. Couf František & Rybníčková Martina
9. Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla
18.-19. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

Dospělí-C-STT – párů: 12
4. Cocerjenco Calin & Jelínková Leontina

Dospělí-B-STT – párů: 14
1. Jirásek Martin & Kitlerová Petra

Senioři-I-B-STT – párů: 5
4. Dufek Petr & Zajíčková Dagmar

Senioři-II-B-STT – párů: 2
2. Dufek Petr & Zajíčková Dagmar Nová třída: A

Děti-II-E-KOMBI – párů: 13
5. Šintler Martin & Mazylkinová Andrea

Jun-I-E-STT – párů: 17
5. Gebert Kryštof & Frolíková Soňa
13.-14. Šintler Martin & Mazylkinová Andrea Nová třída: D

Jun-I-E-LAT – párů: 16
6.-7. Gebert Kryštof & Frolíková Soňa
12. Šintler Martin & Mazylkinová Andrea

Jun-II-E-STT – párů: 10
1. Kuneš Matěj & Smrčková Daniela

Jun-II-E-LAT – párů: 12
7. Kuneš Matěj & Smrčková Daniela

Dospělí-E-LAT – párů: 16
5. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

Mládež-E-STT – párů: 6
1. Kuneš Matěj & Smrčková Daniela

Mládež-E-LAT – párů: 9
1. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

Mládež-D-STT – párů: 9
3. Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla
8.-9. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

Mládež-C-LAT – párů: 8
7. Karkoška Jáchym & Nejedlá Adéla

22.02. Říčanský pohár 2020 - 43.ročník - Říčany

Senioři-I-A-STT – párů: 10
6. Novák Stanislav & Eliášková Kristýna

Senioři-II-A-STT – párů: 14
4. Ryč David & Ryčová Lucie
9. Kušička Pavel & Kušičková Romana
11. Brich Jiří & Brichová Jitka
14. Čapek Michal & Čapková Ivana

SuperTL-Sen-I-STT – párů: 25
1. Čech Martin & Čechová Kateřina
3. Stanke Karel & Stanke Zuzana
9. Stržanovský Karel & Biernátová Anna
13. Novák Stanislav & Eliášková Kristýna

SuperTL-Sen-I-LAT – párů: 11
3. Čech Martin & Čechová Kateřina

SuperTL-Sen-II-STT – párů: 28
5. Jandejsek Milan & Pavlová Jana
10.-11. Ryč David & Ryčová Lucie
18.-19. Brich Jiří & Brichová Jitka
21.-22. Kušička Pavel & Kušičková Romana
26. Čapek Michal & Čapková Ivana

SuperTL-Sen-III-STT – párů: 23
12. Čapek Michal & Čapková Ivana
13. Brich Jiří & Brichová Jitka

19.01. CENA HANKOVA DOMU 6. ročník - Dvůr Králové nad Labem

Senioři-I-C-LAT – párů: 10
8. Novák Stanislav & Eliášková Kristýna

18.01. Nezbedný bakalář 2020 (40. ročník) - memoriál Dr. Václava Černého - Rakovník

Jun-I-D-STT – párů: 5
1. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle

Jun-I-D-LAT – párů: 7
3. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle

Jun-II-D-STT – párů: 5
2. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle

Jun-II-D-LAT – párů: 9
6. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle

Dospělí-D-STT – párů: 3
1. Couf František & Rybníčková Martina

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy a MŠMT

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo