Naše taneční páry

Taneční kategorie
Under 21
Třída STT
M
Třída LAT
M

  • Karel Stržanovský – Anna Biernátová - 88405246-20210320-111227_0613-ceskomoravsky-pohar-plzen.jpg
  • Karel Stržanovský – Anna Biernátová - 91267417-20211117-110452-0228-mcr-druzstev-plzen.JPG
  • Karel Stržanovský – Anna Biernátová - 246851891_1580336835639484_5215398813930872666_n.jpg
Taneční kategorie
Senior I
Třída STT
M
Třída LAT
D

Taneční kategorie
Senior II
Třída STT
M
Třída LAT
TPV

Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
A
Třída LAT
A

  • Vítek Boldiš – Kateřina Pechačová - 62ED6FBE-E69E-4628-8B1E-81B2CB9D59DC.jpeg
  • Vítek Boldiš – Kateřina Pechačová - IMG-20201004-WA0004.jpg
Taneční kategorie
Mládež
Třída STT
A
Třída LAT
B

  • Vojtěch Kačerovský – Klára Brychcínová - 20191120_081614.jpg
  • Vojtěch Kačerovský – Klára Brychcínová - FB_IMG_1575448886427.jpg
  • Vojtěch Kačerovský – Klára Brychcínová - 20200614_121049.jpg
Taneční kategorie
Mládež
Třída STT
A
Třída LAT
B

Taneční kategorie
Senior I
Třída STT
A
Třída LAT
C

  • Andrej Šimko – Marcela Šmrhová - DanceComp 2018 - 07.07.2018 - 02702.jpg
  • Andrej Šimko – Marcela Šmrhová - 180330_1504.jpg
  • Andrej Šimko – Marcela Šmrhová - 180708_0196.jpg
Taneční kategorie
Dospělí
Třída STT
A
Třída LAT
C

  • Jiří Brich – Jitka Brichová - MS Olomouc 2018 (2).jpg
  • Jiří Brich – Jitka Brichová - MS Olomouc 2018 (1).jpg
  • Jiří Brich – Jitka Brichová - MS Olomouc 2018.jpg
Taneční kategorie
Senior II
Třída STT
A
Třída LAT
D

  • Petr Dufek – Dagmar Zajíčková - IMG-20191030-WA0004.jpg
Taneční kategorie
Senior II
Třída STT
A
Třída LAT
D

Taneční kategorie
Senior II
Třída STT
A
Třída LAT
TPV

  • Richard Volf – Veronika Dostálová - 20190602_110710.jpg
  • Richard Volf – Veronika Dostálová - 20180422_113710.jpg
  • Richard Volf – Veronika Dostálová - 20181121_202414.jpg
Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
B
Třída LAT
B

Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
B
Třída LAT
B

  • Vojtěch Anelt – Barbora Dalekorejová - IMG-20211113-WA0001.jpg
  • Vojtěch Anelt – Barbora Dalekorejová - IMG-20211113-WA0017.jpg
  • Vojtěch Anelt – Barbora Dalekorejová - IMG-20211113-WA0022.jpg
Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
C
Třída LAT
C

Taneční kategorie
Mládež
Třída STT
C
Třída LAT
C

Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
D
Třída LAT
C

Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
D
Třída LAT
C

Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
C
Třída LAT
D

Taneční kategorie
Dospělí
Třída STT
C
Třída LAT
TPV

Taneční kategorie
Dospělí
Třída STT
C
Třída LAT
TPV

Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
D
Třída LAT
D

Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
D
Třída LAT
D

Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
D
Třída LAT
E

  • Matěj Kuneš – Daniela Smrčková - IMG_20200228_134003.jpg
  • Matěj Kuneš – Daniela Smrčková - IMG_20191201_113723.jpg
  • Matěj Kuneš – Daniela Smrčková - IMG_20200312_143559.jpg
Taneční kategorie
Mládež
Třída STT
D
Třída LAT
E

Taneční kategorie
Mládež
Třída STT
D
Třída LAT
E

  • Radek Šťastný – Alžběta Mašatová - IMG_20200919_103215.jpg
Taneční kategorie
Junior II
Třída STT
D
Třída LAT
E

Taneční kategorie
Junior I
Třída STT
C
Třída LAT
C

Taneční kategorie
Děti II
Třída STT
D
Třída LAT
D

Taneční kategorie
Děti II
Třída STT
E
Třída LAT
TPV

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy a MŠMT

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo