Top výsledky

MISTROVSTVÍ ČR DRUŽSTEV VE STANDARDNÍCH TANCÍCH

Taneční klub SPARTA PRAHA
2018 7.(finále) družstvo „B“ 10.
2017 5. „B“ 13.
2016 9. „B“ 15.
2015 2. „B“ 11.
2014 3.
2013 1.
2012 4.
2011 3. „B“ 11.
2010 1. „B“ 9.
2009 1.
2008 1. „B“ 6.
2007 1. „B“ 6.
2006 2. „B“ 7.
2005 1. „B“ 11.
2004 1. „B“ 10.
2003 1. „B“ 15.
2002 1. „B“ 7.
2001 4.
FINALOVÁ UMÍSTĚNÍ
Mistrovství ČR 2016:

STT Profesionálové: 2. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Dospělí: 2. Ondřej Sliška – Daniela Valjentová (hostovali v STK Gebert Ústí n.L.)
STT Senioři I: 3. Jiří Liška – Mirka Petrov
STT Senioři II: 1. Lubor Hála – Šárka Hálová

Mistrovství ČR 2015:

STT Profesionálové: 3. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Dospělí: 4. Ondřej Sliška – Daniela Valjentová (hostovali v STK Gebert Ústí n.L.)
STT Senioři II: 2. Lubor Hála – Šárka Hálová
10 Tanců Dospělí: 3. Ondřej Sliška – Daniela Valjentová (hostovali v STK Gebert Ústí n.L.)
STT Družstva Dospělí: 2. Sliška – Valjentová, Vitošek – Vitošková, Hoření – Horkavá, Liška – Petrov

Mistrovství ČR 2014:

STT Profesionálové: 1. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Dospělí: 5. Ondřej Sliška – Daniela Valjentová (hostovali v STK Gebert Ústí n.L.)
STT Senioři I: 3. Jiří Liška – Mirka Petrov, 5. Tomáš Moravec – Barbora Marešová
10 Tanců Dospělí: 2. Ondřej Sliška – Daniela Valjentová (hostovali v STK Gebert Ústí n.L.)
STT Družstva Dospělí: 3. Sliška – Valjentová, Vitošek – Vitošková, Fukar – Horkavá, Liška – Petrov

Mistrovství ČR 2013:

STT Dospělí: 3. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Senioři I: 3. Milan Sedlář – Michaela Sofková
10 Tanců Dospělí: 6. Ondřej Sliška – Daniela Valjentová (hostovali v STK Gebert Ústí n.L.)
STT Družstva Dospělí: 1. Houška – Třeštiková, Sliška – Valjentová, Vitošek – Vitošková, Liška – Petrov

Mistrovství ČR 2012:

STT Dospělí: 2. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Senioři I: 3. Denis Förster – Leona Mačasová, 4. Milan Sedlář – Michaela Sofková
STT Družstva Dospělí: 4. Houška – Třeštiková, Vitošek – Vitošková, Moravec – Marešová, Sedlář – Sofková

Mistrovství ČR 2011:

STT Dospělí: 2. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Senioři I: 5. Denis Förster – Irena Žižková, 6. Milan Sedlář – Michaela Sofková
STT Družstva Dospělí: 3. Houška – Třeštiková, Vejchar – Hanušová, Vitošek – Menšíková, Misyurenko – Kotinová

Mistrovství ČR 2010:

STT Dospělí: 2. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Družstva Dospělí: 1. Houška – Třeštiková, Vejchar – Hanušová, Rázek – Mücková, Vitošek – Menšíková

Mistrovství ČR 2009:

STT Dospělí: 2. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Družstva Dospělí: 1. Houška – Třeštiková, Vejchar – Hanušová, Rázek – Mücková, Vitošek – Menšíková

Mistrovství ČR 2008:

STT Dospělí: 3. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Senioři I: 1. Dušan Sofka – Michaela Sofková
STT Družstva Dospělí A: 1. Houška – Třeštiková, Vejchar – Hanušová, Rázek – Mücková, Stinka – Zelená
STT Družstva Dospělí B:
6. Vitošek – Menšíková, Kytka – Segetová, Klouček – Kratochvílová, Oulický – Sluková

Mistrovství ČR 2007:

STT Dospělí: 5. Martin Houška – Andrea Třeštiková
STT Senioři I: 2. Dušan Sofka – Michaela Sofková
STT Družstva Dospělí A: 1. Houška – Třeštiková, Vejchar – Hanušová, Rázek – Mücková, Vitošek – Menšíková
STT Družstva Dospělí B:
6. Sedlář – Sychrová, Honzák – Líbalová, Klouček – Kratochvílová, Oulický – Sluková

Mistrovství ČR 2006:

STT Senioři I: 2. Dušan Sofka – Michaela Sofková
STT Družstva Dospělí: 2. Houška – Třeštiková, Vejchar – Hanušová, Vitošek – Menšíková, Sedlář – Cihelková

Mistrovství ČR 2005:

STT Profesionálové: 1. Marcel Gebert – Lenka Gebertová
STT Dospělí:
3. Oskar Adrechev – Monika Mihalíková
STT Družstva Dospělí:
1. Andrechev – Mihalíková, Houška – Třeštiková, Vejchar – Hanušová, Förster – Försterová

Mistrovství ČR 2004:

STT Profesionálové: 1. Marcel Gebert – Lenka Gebertová
STT Dospělí:
3. Filip Růt – Veronika Růt
STT Družstva Dospělí:
1. Růt – Růt, Förster – Försterová, Houška – Třeštiková, Kytka – Cihelková

Mistrovství ČR 2003:

STT Profesionálové: 1. Marcel Gebert – Lenka Gebertová
STT Dospělí:
5. Filip Růt – Veronika Navrátilová
10 Tanců Dospělí:
3. Filip Růt – Veronika Navrátilová
STT Družstva Dospělí:
1. Růt – Navrátilová, Förster – Málková, Kytka – Poslušná, Kravec – Chvátalová

Mistrovství ČR 2002:

STT Profesionálové: 1. Marcel Gebert – Lenka Gebertová
STT Dospělí:
5. Filip Růt – Veronika Navrátilová
STT Mládež: 3. Jan Kravec – Monika Mihalíková
10 Tanců Dospělí:
4. Filip Růt – Veronika Navrátilová
10 Tanců Mládež: 5. Jan Kravec – Monika Mihalíková
STT Družstva Dospělí:
1. Růt – Navrátilová, Kytka – Nagyová, Kravec – Mihalíková, Förster – Málková

Mistrovství ČR 2001:

STT Profesionálové: 1. Marcel Gebert – Lenka Gebertová
STT Dospělí:
5. Filip Růt – Veronika Navrátilová
STT Mládež: 4. Jan Kravec – Monika Mihalíková
10 Tanců Dospělí:
5. Filip Růt – Veronika Navrátilová
10 Tanců Jun. I: 6. Marek Vlk – Markéta Smržová
STT Družstva Dospělí:
4. Růt – Navrátilová, Gebert T. – Gebertová M., Kravec – Mihalíková, Nádvorník – Třeštiková

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy a MŠMT

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo