Naše taneční páry

 Kategorie DOSPĚLÍ:

Martin FRIED  Aneta KRÁSOVÁ  A - ST  A - LA
Martin ČECH  Kateřina ČECHOVÁ  M - ST  A - LA
Lukáš MARTÍNEK  Nikola WALDHAUSEROVÁ  M - ST M - LA
Štěpán RUBÁŠ  Simona ČERNÁ  B - ST M - LA
Karel STRŽANOVSKÝ  Anna BIERNÁTOVÁ  M - ST
Vladimír MÍKA  Marie KUČEROVÁ  M - ST
Roman KOČÍ  Michaela SOFKOVÁ  M - ST  C - LA
Milan JANDEJSEK  Jana PAVLOVÁ  M - ST
Andrej ŠIMKO  Marcela ŠMRHOVÁ  A - ST
Jan KUNEŠ  Klára MALINOVSKÁ  C - ST A - LA 
Martin JIRÁSEK  Petra KITLEROVÁ  A - ST C - LA
David RYČ  Lucie RYČOVÁ  A - ST
Pavel KUŠIČKA  Romana KUŠIČKOVÁ  A - ST
Jiří BRICH  Jitka BRICHOVÁ  A - ST  D - LA
Michal ČAPEK  Ivana ČAPKOVÁ  A - ST
Jiří RAUŠ  Alena SOLILOVÁ  A - ST
Calin COCERJENCO  Adéla MERUŇKOVÁ  A  - ST  B - LA
Petr DUFEK  Dagmar ZAJÍČKOVÁ  A - ST
Jiří SMETANA  Barbora SMETANOVÁ  C - ST  C - LA
Oldřich MATOUŠEK  Daniela HALAMKOVÁ  C - ST
František COUF  Eliška PILCHOVÁ  D - ST
Samuel McLEAN  Lucie VRANČÍKOVÁ  D - ST  D - LA

PARTNERY HLEDAJÍ:
Eliška HRBÁČKOVÁ  Dospělí  M - ST  B - LA
Stanislav NOVÁK  Senior I  A - ST
Stáňa KŘELINOVÁ  Senior II  B - ST
Michaela MUŽÍKOVÁ Junior II C -ST C - LA


Kategorie Děti I:

Kategorie DĚTI II:

Oliver GEBERT Adéla HESOVÁ Děti II D - ST D - LA
Vít DVOŘÁK Vanessa KRŮTOVÁ Děti II E - ST E - LA
Mario BRUTVAN Maria BALÁŽI Děti II E - ST E - LA
Martin ŠINTLER
Děti II D - ST D - LA

Kategorie JUNIOŘI I:

Vojtěch ANELT Andrea MAZYLKINOVÁ Junioři I  C - ST  C - LA
Filip MAZÁČ Barbora DALEKOREJOVÁ Junioři I  C - ST  C - LA
Kryštof GEBERT Vanessa KAISEROVÁ Junioři I  D - ST  C - LA
Martin GRUSS Petra KREJČOVÁ Junioři I  D - ST  C - LA
Adam DOLEŽAL Barbora TRNKOVÁ Junioři I  D - ST  D - LA
Vítek HOLBA Anežka MARKOVÁ Junioři I  D - ST  D - LA
Jan JIRÁČEK Valerie JAKIMIČOVÁ Junioři I  E - ST  E - LA

Kategorie Junioři II:

Vojtěch MAREK Sára DOLEŽALOVÁ Junioři II B - ST  B - LA
Antonín TULACH Nicole BENEDETTI Junioři II B - ST B - LA
Richard VOLF Veronika DOSTÁLOVÁ Junioři II B - ST  B - LA
Daniil ZAVODNOV Kristýna VÁVROVÁ Junioři II B - ST  C - LA
David NEZKUSIL Michelle Laura LONA Junioři II C - ST  C- LA
Andrej SOUKENÍK Soňa FROLÍKOVÁ Junioři II D - ST  D - LA
Ivan KŘÍŽEK Veronika POTUŽNÍKOVÁ Junioři II D - ST  D - LA
Radek ŠŤASTNÝ Alžběta MAŠATOVÁ Junioři II D - ST  E - LA

Kategorie Mládež:

Martin FRIED Aneta KRÁSOVÁ  A - ST  A - LA
Vojtěch KAČEROVSKÝ Klára BRYCHCÍNOVÁ  A - ST  B - LA
Ondřej ROUTA Martina MAREŠOVÁ  A - ST  A - LA

Jan HORNÍK

Petra VĚTROVSKÁ

 B - ST  B - LA
Vítek BOLDIŠ Kateřina PECHAČOVÁ  B - ST  B - LA
Jiří SMETANA  Barbora SMETANOVÁ  C - ST  C - LA
David JÍŠA Adéla VYSKOČILOVÁ  C - ST  D - LA
Jáchym KARKOŠKA Adéla NEJEDLÁ  C - ST  C - LA
Matěj KUNEŠ Daniela SMRČKOVÁ  D - ST  E - LA
Tomáš VANĚK Kateřina VÁVROVÁ  D - ST  E - LA

Kategorie U21:

Lukáš MARTÍNEK Nikola WALDHAUSEROVÁ M - ST M - LA
Jan KUNEŠ Klára MALINOVSKÁ C - ST A - LA
Samuel McLEAN Lucie VRANČÍKOVÁ D - ST D - LA
Martin ŠNEK Eliška ROUTOVÁ

Kategorie SENIOŘI I:

Martin ČECH Kateřina ČECHOVÁ  M - ST A - LA
Karel STRŽANOVSKÝ  Anna BIERNÁTOVÁ  M - ST

Kategorie SENIOŘI II:

Vladimír MÍKA  Marie KUČEROVÁ  M - ST
Roman KOČÍ  Michaela SOFKOVÁ  M - ST
Milan JANDEJSEK  Jana PAVLOVÁ  M - ST
Pavel KUŠIČKA  Romana KUŠIČKOVÁ  A - ST
David RYČ  Lucie RYČOVÁ  A - ST
Jiří RAUŠ  Alena SOLILOVÁ  A - ST
Petr DUFEK  Dagmar ZAJÍČKOVÁ  A - ST  C - LA

Kategorie SENIOŘI III:

Jiří BRICH Jitka BRICHOVÁ  A - ST
Michal ČAPEK  Ivana ČAPKOVÁ  A - ST

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy a MŠMT

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo