Naše taneční páry

 Kategorie DOSPĚLÍ:

Martin FRIED  Aneta KRÁSOVÁ  A - ST  A - LA
Martin ČECH  Kateřina ČECHOVÁ  M - ST  A - LA
Lukáš MARTÍNEK  Nikola WALDHAUSEROVÁ  M - ST  M - LA
Štěpán RUBÁŠ  Simona ČERNÁ  B - ST  M - LA
Karel STRŽANOVSKÝ  Anna BIERNÁTOVÁ  M - ST
Vladimír MÍKA  Marie KUČEROVÁ  M - ST
Roman KOČÍ  Michaela SOFKOVÁ  M - ST  C - LA
Milan JANDEJSEK  Jana PAVLOVÁ  M - ST
David RYČ  Lucie RYČOVÁ  M - ST
Andrej ŠIMKO  Marcela ŠMRHOVÁ  A - ST C - LA
Tadeáš KRÁSA  Anastasia ZHYDOVSKA  A - ST A - LA
Matouš JAŠEK  Petra VĚTROVSKÁ  A - ST A - LA
Mikuláš SVĚNTÝ  Nicoletta BENEDETTI  A - ST A - LA
Vojtěch MAREK  Alina KHLIEBNIKOVA  A - ST A - LA
Vojtěch KAČEROVSKÝ  Klára BRYCHCÍNOVÁ   A - ST B - LA 
Stanislav NOVÁK  Eva ŠVECOVÁ  A - ST C - LA
Vítek BOLDIŠ  Kateřina PECHAČOVÁ  A - ST B - LA
Pavel KUŠIČKA  Romana KUŠIČKOVÁ  A - ST
Jiří BRICH  Jitka BRICHOVÁ  A - ST D - LA
Michal ČAPEK  Ivana ČAPKOVÁ  A - ST
Petr DUFEK  Dagmar ZAJÍČKOVÁ  A - ST C - LA
Jiří RAUŠ  Alena SOLILOVÁ  A - ST
Jan PECHA  Zdena PECHOVÁ  B - ST B - LA
Oldřich MATOUŠEK  Daniela HALAMKOVÁ  C - ST
František COUF  Eliška PILCHOVÁ  C - ST
Samuel McLEAN  Lucie VRANČÍKOVÁ  D - ST D - LA
Aleksandar RISTIĆ Tereza LUKOVSKÁ D - LA


Kategorie Děti I:

Kategorie DĚTI II:

Oliver GEBERT Alina BALATSKO Děti II C - ST C - LA
Erik BOLDIŠ Maria BALÁŽI Děti II D - ST D - LA
Emilián IVEGES Eliška JAVŮRKOVÁ Děti II E - ST E - LA
Václav JEŽEK Eliška KUKLOVÁ Děti II E - ST E - LA
Mario BRUTVAN Magdaléna SUCHÁ Děti II E - ST E - LA

Kategorie JUNIOŘI I:

Vojtěch ANELT Barbora DALEKOREJOVÁ Junioři I  B - ST  B - LA
Filip MAZÁČ Josefína BŘEZKOVÁ Junioři I  B - ST  C - LA
Vítek HOLBA Anežka MARKOVÁ Junioři I  C - ST  C - LA
Martin ŠINTLER Zora JANOUŠKOVÁ Junioři I  D - ST  D - LA

Kategorie JUNIOŘI II:

Richard VOLF Veronika DOSTÁLOVÁ Junioři II A - ST  A - LA
Kryštof GEBERT Vanessa KAISEROVÁ Junioři II B - ST  C - LA
Artem SOVA Michaela MUŽÍKOVÁ Junioři II B- ST   B - LA
Adam DOLEŽAL Barbora TRNKOVÁ Junioři II D - ST  D- LA
Andrej SOUKENÍK Soňa FROLÍKOVÁ Junioři II D - ST  D - LA

Kategorie Mládež:

Tadeáš KRÁSA Anastasia ZHYDOVSKA  A - ST  A - LA
Vojtěch MAREK Alina KHLIEBNIKOVA  A - ST  A - LA
Mikuláš SVĚNTÝ Nicoletta BENEDETTI  A - ST  A - LA
Matouš JAŠEK Petra VĚTROVSKÁ  A - ST  A - LA
Vojtěch KAČEROVSKÝ Klára BRYCHCÍNOVÁ  A - ST  B - LA
Vítek BOLDIŠ Kateřina PECHAČOVÁ  A - ST  B - LA
Daniil ZAVODNOV Petra KITLEROVÁ  A - ST  B - LA
Jakub TRČKA Veronika ŠKRÁČKOVÁ  B - ST   B - LA
David JÍŠA Adéla VYSKOČILOVÁ  B - ST  D - LA
Jan JIRÁČEK Valerie JAKIMIČOVÁ D - ST D - LA
Tomáš VANĚK Petra KREJČOVÁ  D - ST  E - LA

Kategorie U21:

Martin FRIED Aneta KRÁSOVÁ  A - ST A - LA
Lukáš MARTÍNEK Nikola WALDHAUSEROVÁ  M - ST M - LA
Samuel McLEAN Lucie VRANČÍKOVÁ  D - ST D - LA
Michal BRÁDKA Anna KUTZENDÖRFEROVÁ  E - ST E - LA

Kategorie SENIOŘI I:

Martin ČECH Kateřina ČECHOVÁ  M - ST A - LA
Karel STRŽANOVSKÝ Anna BIERNÁTOVÁ  M - ST
Stanislav NOVÁK Eva ŠVECOVÁ  A - ST C - LA

Kategorie SENIOŘI II:

Martin MACOUN  Ivana LUTOVSKÁ M - LA
Vladimír MÍKA  Marie KUČEROVÁ  M - ST
Roman KOČÍ  Michaela SOFKOVÁ  M - ST
Milan JANDEJSEK  Jana PAVLOVÁ  M - ST

Kategorie SENIOŘI III:

Jiří DUFEK Dagmar ZAJÍČKOVÁ  A - ST C - LA
Pavel KUŠIČKA Romana KUŠIČKOVÁ  A - ST
Michal ČAPEK Ivana ČAPKOVÁ  A - ST
Jiří BRICH Jitka BRICHOVÁ  A - ST D
Jiří RAUŠ Alena SOLILOVÁ  A - ST

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy, MŠMT a Národní sportovní agentuře.

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo

Národní sportovní agentura