NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ (5 - 11 let)

do kroužku K5 proběhne v pondělí 17.9. v 16 hodin v malé tělocvičně Gymnázia Opatov (vstup z ulice Křejpského 10).
Kroužek je vždy v PONDĚLÍ 16.00 – 17.00.
Přijďte si s dětmi vyzkoušet ukázkovou hodinu!

Vítejte na stránkách Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Jsme klubem s osmnáctiletou tradicí. Klub byl založen v roce 2000 devítinásobnými mistry České republiky ve standardních tancích Marcelem a Lenkou Gebertovými. Jsme devítinásobnými mistry České republiky družstev. V našich řadách jsou mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.
Věnujeme se tanečnímu sportu - společenskému tanci, kam se řadí tance standardní (waltz, tango, valčík, slowfoxtrot, quickstep) a latinsko-americké (samba, cha-cha, rumba, pasodoble a jive).

NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ (5 - 11 let)

do kroužku K5 proběhne v pondělí 17.9. v 16 hodin v malé tělocvičně Gymnázia Opatov (vstup z ulice Křejpského 10).
Kroužek je vždy v PONDĚLÍ 16.00 – 17.00.
Přijďte si s dětmi vyzkoušet ukázkovou hodinu!

Vítejte na stránkách Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Jsme klubem s osmnáctiletou tradicí. Klub byl založen v roce 2000 devítinásobnými mistry České republiky ve standardních tancích Marcelem a Lenkou Gebertovými. Jsme devítinásobnými mistry České republiky družstev. V našich řadách jsou mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.
Věnujeme se tanečnímu sportu - společenskému tanci, kam se řadí tance standardní (waltz, tango, valčík, slowfoxtrot, quickstep) a latinsko-americké (samba, cha-cha, rumba, pasodoble a jive).
Sportovní tanec v praze

Sportovní tanec

Jsme TOP tanečním klubem - v našich řadách jsou členové reprezentace ČR, mistři ČR, finalisté a semifinalisté mistrovství ČR.

Dětský klub

Dětský klub

Věnujeme se výchově dětí a juniorů - ukazujeme dětem krásu tanečního sportu a pomáháme jim v jejich tanečním i osobnostním růstu.
Snažíme se vytvořit prostředí, kam by děti chodily rády a trvale se zlepšovaly.

Přihláška »

Tanec na školách

Tanec na školách

Působíme ve třech základních školách na Jižním městě. Když se dětem tancování zalíbí, mohou soutěžně pokračovat v blízkém klubu.

Přihláška »


Praha 11 tančí s dětmi - přehlídka Tanečního klubu SPARTA PRAHA

Zveřejnil Marcel Gebert - 31.5.2019 12:39

Zveme Vás na dětskou přehlídku!

Přečíst více »


Náhradní Členská schůze Tanečního klubu SPARTA PRAHA, z.s, dne 12.6.2019

Zveřejnil Marcel Gebert - 29.5.2019 21:58

Zveme všechny členy na náhradní členskou schůzi.

Přečíst více »


Rodinná výzva 25.5.2019

Zveřejnil Marcel Gebert - 20.5.2019 12:26

Sportovní akce FYZIOKLINIKY pro rodiny s dětmi v Centrálním parku na Jižním městě.

Přečíst více »


Členská schůze Tanečního klubu SPARTA PRAHA, z.s, dne 29.5.2019

Zveřejnil Marcel Gebert - 15.5.2019 11:06

Zveme všechny členy na členskou schůzi.

Přečíst více »


16.06. Letní cena TK AMICIA DANCE PRAHA A KST SILUETA PRAHA - Praha

Jun-I-D-STT – párů: 8
5. Nezkusil David & Mužíková Michaela

Jun-I-D-LAT – párů: 9
5. Nezkusil David & Mužíková Michaela

Jun-I-C-STT – párů: 8
1. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-I-C-LAT – párů: 8
4. Gruss Martin & Kaiserová Vanessa
8. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-II-D-STT – párů: 12
7. Nezkusil David & Mužíková Michaela

Jun-II-D-LAT – párů: 14
10. Nezkusil David & Mužíková Michaela

Dospělí-C-STT – párů: 8
5. Cocerjenco Calin & Jelínková Leontina

Dospělí-B-LAT – párů: 13
3. Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola Nová třída: A

Děti-II-E-KOMBI – párů: 6
1. Šintler Martin & Mazylkinová Andrea

Jun-II-E-STT – párů: 9
4. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina

Jun-II-E-LAT – párů: 12
10.-11. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina

TPV-Děti-II-KOMB – párů: 4
1. Šintler Martin & Mazylkinová Andrea

Mládež-B-LAT – párů: 13
3. Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola

15.06. Velká cena TŠ HES - 2.ročník - Praha

Jun-I-D-STT – párů: 4
3. Křížek Ivan & Potužníková Veronika

Jun-I-D-LAT – párů: 6
6. Křížek Ivan & Potužníková Veronika

Jun-II-D-STT – párů: 4
3. Křížek Ivan & Potužníková Veronika

Jun-II-D-LAT – párů: 6
5. Křížek Ivan & Potužníková Veronika

Dospělí-B-LAT – párů: 11
6. Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola

Senioři-I-D-LAT – párů: 9
3. Novák Stanislav & Hudcová Kristýna

Jun-I-E-STT – párů: 7
6. Jiráček Jan & Javůrková Šárka

Jun-I-E-LAT – párů: 7
6. Jiráček Jan & Javůrková Šárka

Jun-II-E-STT – párů: 9
4. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina
7. Kuneš Matěj & Kubiszová Rachel

Jun-II-E-LAT – párů: 9
6.-7. Kuneš Matěj & Kubiszová Rachel
8. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina

Dospělí-E-STT – párů: 15
4. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie
8.-9. Pryškin Maxim & Routová Eliška

Dospělí-E-LAT – párů: 15
12.-13. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

TPV-Děti-I-KOMB – párů: 2
1. Gebert Oliver & Hesová Adéla

TPV-Děti-I-OST – párů: 2
1. Charvátová Lucie & Charvátová Lucie

09.06. Cena města Týnec nad Sázavou - Týnec nad Sázavou

Jun-I-D-STT – párů: 13
6.-7. Soukeník Andrej & Trnková Barbora
8. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle

Jun-I-D-LAT – párů: 15
9. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle
13.-15. Soukeník Andrej & Trnková Barbora

Dospělí-C-STT – párů: 6
4. Cocerjenco Calin & Jelínková Leontina

Jun-I-E-STT – párů: 13
6. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-I-E-LAT – párů: 13
12. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-II-E-STT – párů: 15
10. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Dospělí-E-STT – párů: 12
5. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie
7.-8. Pryškin Maxim & Routová Eliška

Dospělí-E-LAT – párů: 9
7.-9. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

Mládež-E-STT – párů: 10
3. Pryškin Maxim & Routová Eliška
4. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

Mládež-E-LAT – párů: 8
2. Mclean Samuel & Vrančíková Lucie

25.05. Cena města Vlašimi - Vlašim

Jun-I-D-STT – párů: 9
5. Křížek Ivan & Potužníková Veronika

Jun-II-D-STT – párů: 8
3. Jíša David & Vyskočilová Adéla
8. Křížek Ivan & Potužníková Veronika

Dospělí-D-STT – párů: 14
8. Couf František & Jiránková Zuzana

Dospělí-B-LAT – párů: 9
7. Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola
8.-9. Červenka Marek & Chládková Jana

Jun-I-E-STT – párů: 7
3. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-I-E-LAT – párů: 7
2. Křížek Ivan & Potužníková Veronika Nová třída: D
7. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-II-E-STT – párů: 9
4. Kuneš Matěj & Kubiszová Rachel
7.-8. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-II-E-LAT – párů: 12
2. Jíša David & Vyskočilová Adéla
7.-8. Kuneš Matěj & Kubiszová Rachel
12. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Mládež-E-LAT – párů: 12
8. Jíša David & Vyskočilová Adéla

Mládež-D-STT – párů: 16
6.-7. Kuneš Jan & Nejedlá Adéla
14. Jíša David & Vyskočilová Adéla

Mládež-D-LAT – párů: 12
4. Smetana Jiří & Smetanová Barbora

Mládež-C-STT – párů: 6
4. Smetana Jiří & Smetanová Barbora

Mládež-C-LAT – párů: 8
3. Kuneš Jan & Nejedlá Adéla

Mládež-B-LAT – párů: 6
3. Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola

18.05. O cenu města Neratovic 2019 - 22.ročník - Neratovice

Jun-I-D-STT – párů: 9
5. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle

Jun-I-D-LAT – párů: 15
2. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna Nová třída: C
4. Doležal Adam & Lona Laura_Michelle

Jun-I-C-STT – párů: 5
4. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-I-C-LAT – párů: 5
3. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Jun-II-D-STT – párů: 10
4. Jíša David & Vyskočilová Adéla

Jun-II-C-LAT – párů: 15
14. Zavodnov Daniil & Vávrová Kristýna

Senioři-I-D-LAT – párů: 16
1. Dufek Petr & Zajíčková Dagmar

Senioři-I-B-STT – párů: 4
2. Dufek Petr & Zajíčková Dagmar

Senioři-II-D-LAT – párů: 14
2. Dufek Petr & Zajíčková Dagmar

Děti-II-E-KOMBI – párů: 4
4. Šintler Martin & Mazylkinová Andrea

Jun-I-E-STT – párů: 12
8. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-I-E-LAT – párů: 11
7. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-II-E-STT – párů: 17
7. Kuneš Matěj & Kubiszová Rachel
15. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina
16. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Jun-II-E-LAT – párů: 19
6. Jíša David & Vyskočilová Adéla
10.-11. Vaněk Tomáš & Vávrová Kateřina
15. Kuneš Matěj & Kubiszová Rachel
17.-19. Šťastný Radek & Mašatová Alžběta

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy a MŠMT

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo