Trenéři našich párů

Marcel a Lenka Gebertovi

Manželé Marcel a Lenka Gebertovi jsou devítinásobní mistři České republiky ve standardních tancích. V kategorii profesionálů obsadili 6. místo na mistrovství Evropy. Aktivně se spolu tanci věnovali 16 let. Po celou tuto dobu trénovali s nejlepšími světovými tanečníky v Anglii, Německu a v Itálii. S tancem procestovali velký kus světa. V roce 2000 se rozhodli založit Taneční klub Sparta Praha, kde pod jejich vedením vyrostlo mnoho úspěšných tanečních párů. Trenérské práci se věnují již více než 25 let.

Marcel začal tančit v 11 letech v Ústí nad Labem v taneční škole svého otce. V 18ti letech přišel do Prahy, aby mohl začít trénovat pod vedením tehdejšího mistra republiky. V současnosti je uznávaným trenérem a porotcem domácích i zahraničních soutěží.

Lenka začala tančit v 16 letech po tanečních, kdy se potkala s Marcelem, který v Praze hledal taneční partnerku. Na Karlově Univerzitě vystudovala španělštinu a má pedagogicko-psychologické státnice. Kromě tance je její velkou zálibou navrhování a realizace tanečních šatů. Je také odbornicí na česání a malování na taneční soutěže.

Ondřej Sliška a Daniela Slišková

Vicemistři ČR ve standardních a deseti tancích, finalisté mistrovství ČR v latinsko-amerických tancích.

Kateřina Krakowková

Finalistka mistrovství ČR ve standardních a deseti tancích

Jan Dvořáček

Finalista mistrovství ČR a Německa v latinsko-amerických tancích

Nikola Mikesková 

Finalistka mistrovství ČR ve standardních a latinsko-amerických tancích, vicemistryně ČR v deseti tancích - vše v kategorii Senior I.

Kontaktujte nás

Marcel Gebert
+420 606 807 807
marcel.gebert@email.cz
Mgr. Lenka Gebertová
+420 602 173 088
lenka.gebertova@seznam.cz

Děkujeme za podporu činnosti klubu MČ Praha 11, Magistrátu hl. m. Prahy, MŠMT a Národní sportovní agentuře.

MČ Praha 11 logo  Magistrát hl. m. Prahy logo

Národní sportovní agentura

Děkujeme za podporu soutěže SPARTA CUP:

Magistrát hl. m. Prahy logo  MČ Praha 4 logo

SteamOne logo

Zeppelin